Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Ćwiczenia specjalistyczne i metodologia badań

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1700-f5-CSMB-j Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (0916) Farmacja
Nazwa przedmiotu: Ćwiczenia specjalistyczne i metodologia badań
Jednostka: Wydział Farmaceutyczny
Grupy: Przedmioty obowiązkowe dla 1 semestru 5 roku NJ na kierunku Farmacja
Punkty ECTS i inne: 5.00
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2017/18" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-25
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Grzegorz Bazylak, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Sylwia Kożuszko, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Bożena Modzelewska-Banachiewicz, Alicja Nowaczyk, Renata Paprocka, Danuta Partyka, Iwona Paszek, Monika Richert, Joanna Ronowicz-Pilarczyk, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Artur Słomka, Marta Sobiesiak, Wiktor Sroka, Renata Studzińska, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2018/19" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-24
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Wojciech Filipiak, Grażyna Gadomska, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Sylwia Kożuszko, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Justyna Małkowska, Michał Marszałł, Piotr Merks, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Monika Richert, Joanna Ronowicz-Pilarczyk, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Stanisław Sobiak, Marta Sobiesiak, Wiktor Sroka, Renata Studzińska, Małgorzata Wyszomirska-Gołda, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/20" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Wojciech Filipiak, Marcin Gackowski, Grażyna Gadomska, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Justyna Małkowska, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Piotr Merks, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Danuta Partyka, Iwona Paszek, Jakub Płaczek, Anna Przybylska, Monika Richert, Joanna Ronowicz-Pilarczyk, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Stanisław Sobiak, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Małgorzata Wyszomirska-Gołda, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/21" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Barbara Bojko, Maciej Bosek, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Michał Falkowski, Wojciech Filipiak, Lidia Gackowska, Marcin Gackowski, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Tomasz Kosmalski, Jerzy Krysiński, Izabela Kubiszewska, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Piotr Merks, Anna Michalska, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Elżbieta Piskorska, Jakub Płaczek, Anna Przybylska, Monika Richert, Joanna Ronowicz-Pilarczyk, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Adam Sikora, Tomasz Siódmiak, Krzysztof Skowron, Anna Sloderbach, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Wojciech Ślusarczyk, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova, Blanka Ziomkowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/22" (w trakcie)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-20
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Joanna Boinska, Barbara Bojko, Maciej Bosek, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Łukasz Fijałkowski, Wojciech Filipiak, Marcin Gackowski, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Anna Helmin-Basa, Karol Jaroch, Tomasz Jeliński, Maciej Karolak, Marcin Koba, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Jerzy Krysiński, Izabela Kubiszewska, Arleta Kulwas, Bogumiła Kupcewicz, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Urszula Marzec-Wróblewska, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Elżbieta Piskorska, Jakub Płaczek, Anna Przybylska, Maciej Przybyłek, Monika Richert, Joanna Ronowicz-Pilarczyk, Danuta Rość, Rafał Różalski, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Adam Sikora, Tomasz Siódmiak, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Wojciech Ślusarczyk, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.