Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Wychowanie fizyczne - pływanie [5700-PLYW] Semestr zimowy 2021/22

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Łukasz Pawłowski
15:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Łukasz Pawłowski
15:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Łukasz Pawłowski
15:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Łukasz Pawłowski
17:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Łukasz Pawłowski
17:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Łukasz Pawłowski
17:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1

Wtorek

Piotr Dobrolubow, Mariusz Soja
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow, Mariusz Soja
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow, Mariusz Soja
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1
Hanna Szewczyk
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Hanna Szewczyk
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Hanna Szewczyk
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Magdalena Kola-Jankowska, Mariusz Soja, Łukasz Żebrowski
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Magdalena Kola-Jankowska, Mariusz Soja, Łukasz Żebrowski
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Magdalena Kola-Jankowska, Mariusz Soja, Łukasz Żebrowski
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Wojciech Barczak
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Wojciech Barczak
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Wojciech Barczak
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
15:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
15:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
15:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
17:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
17:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
17:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1

Środa

Małgorzata Grabowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1

Czwartek

Piątek

Małgorzata Grabowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Uniwersyteckie Centrum Sportowe (Budynek 1)

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.3.0-2 (2024-04-26)