Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski specjalistyczny II [3600-2ZEN-SPCJL-060Z] Semestr zimowy 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Viktoriia Klavdich
8:00 Lektorat, grupa 2629 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala s. 15, budynek nr 3600
Agata Piasecka
8:00 Lektorat, grupa 2625 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 140, budynek nr 1300
Agnieszka Pawlikowska
8:00 Lektorat, grupa 2623 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala s. 14, budynek nr 3600
Anna Hućko
8:00 Lektorat, grupa 2621 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala s. 12, budynek nr 3600
Molly Astarita
9:00 Lektorat, grupa 2606 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30 Sala S.124, budynek nr 2404-3
Viktoriia Klavdich
9:45 Lektorat, grupa 2630 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala s. 15, budynek nr 3600
Agata Piasecka
9:45 Lektorat, grupa 2626 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 140, budynek nr 1300
Agnieszka Pawlikowska
9:45 Lektorat, grupa 2624 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala s. 14, budynek nr 3600
Anna Hućko
9:45 Lektorat, grupa 2622 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala s. 12, budynek nr 3600
Molly Astarita
10:45 Lektorat, grupa 2607 każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15 Sala S.124, budynek nr 2404-3
Hanna Łysiak, Małgorzata Woźniak
10:45 Lektorat, grupa 2605 każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15 Sala S.125, budynek nr 2404-3
Barbara Kuczyńska
10:45 Lektorat, grupa 2604 każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15 Sala s. 13, budynek nr 3600
Agnieszka Pawlikowska
11:30 Lektorat, grupa 2732 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala s. 14, budynek nr 3600
Anna Hućko
11:30 Lektorat, grupa 2731 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala s. 12, budynek nr 3600
Monika Słupkowska
11:30 Lektorat, grupa 2703 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala s. 15, budynek nr 3600
Agata Piasecka
11:45 Lektorat, grupa 2601 każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15 Sala 140, budynek nr 1300
Anna Olkiewicz-Mantilla
13:00 Lektorat, grupa 2722 każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30 Sala s. 14, budynek nr 3600
Monika Słupkowska
13:15 Lektorat, grupa 2704 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala s. 15, budynek nr 3600
Justyna Klonowska-Bielicka
13:15 Lektorat, grupa 2701 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala s. 17, budynek nr 3600
Agata Piasecka
13:30 Lektorat, grupa 2602 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00 Sala 140, budynek nr 1300
Anna Olkiewicz-Mantilla
14:45 Lektorat, grupa 2724 każdy poniedziałek, 14:45 - 16:15 Sala s. 14, budynek nr 3600
Monika Słupkowska
15:00 Lektorat, grupa 2709 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala s. 15, budynek nr 3600
Justyna Klonowska-Bielicka
15:00 Lektorat, grupa 2702 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala s. 17, budynek nr 3600

Wtorek

Renata Stachewicz, Małgorzata Woźniak
8:00 Lektorat, grupa 2725 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala s. 11, budynek nr 3600
Dorota Foltańska-Borowiecka
8:00 Lektorat, grupa 2603 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala s. 16, budynek nr 3600
Renata Stachewicz, Małgorzata Woźniak
9:45 Lektorat, grupa 2726 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala s. 11, budynek nr 3600
Renata Stachewicz, Małgorzata Woźniak
11:30 Lektorat, grupa 2723 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala s. 11, budynek nr 3600
Kamila Szczepanowska
12:00 Lektorat, grupa 2733 każdy wtorek, 12:00 - 13:30 Sala 140, budynek nr 1300
Viktoriia Klavdich
12:00 Lektorat, grupa 2629 każdy wtorek, 12:00 - 13:30 Sala s. 18, budynek nr 3600
Agnieszka Pawlikowska
12:00 Lektorat, grupa 2623 każdy wtorek, 12:00 - 13:30 Sala s. 14, budynek nr 3600
Anna Hućko
12:00 Lektorat, grupa 2621 każdy wtorek, 12:00 - 13:30 Sala s. 12, budynek nr 3600
Viktoriia Klavdich
13:30 Lektorat, grupa 2630 każdy wtorek, 13:30 - 15:00 Sala s. 18, budynek nr 3600
Kamila Szczepanowska
13:30 Lektorat, grupa 2627 każdy wtorek, 13:30 - 15:00 Sala 140, budynek nr 1300
Agnieszka Pawlikowska
13:30 Lektorat, grupa 2624 każdy wtorek, 13:30 - 15:00 Sala s. 14, budynek nr 3600
Anna Hućko
13:30 Lektorat, grupa 2622 każdy wtorek, 13:30 - 15:00 Sala s. 12, budynek nr 3600
Hanna Łysiak, Małgorzata Woźniak
13:45 Lektorat, grupa 2707 każdy wtorek, 13:45 - 15:15 Sala s. 19, budynek nr 3600
Hanna Łysiak, Małgorzata Woźniak
17:15 Lektorat, grupa 2708 każdy wtorek, 17:15 - 18:45 Sala s. 19, budynek nr 3600

Środa

Renata Stachewicz, Małgorzata Woźniak
8:00 Lektorat, grupa 2723 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala s. 11, budynek nr 3600
Anna Olkiewicz-Mantilla
8:00 Lektorat, grupa 2722 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala s. 14, budynek nr 3600
Hanna Łysiak, Małgorzata Woźniak
9:00 Lektorat, grupa 2705 każda środa, 9:00 - 10:30 Sala S.124, budynek nr 2404-3
Kamila Szczepanowska
9:45 Lektorat, grupa 2733 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 140, budynek nr 1300
Anna Hućko
9:45 Lektorat, grupa 2731 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala s. 12, budynek nr 3600
Anna Olkiewicz-Mantilla
9:45 Lektorat, grupa 2724 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala s. 14, budynek nr 3600
Renata Stachewicz, Małgorzata Woźniak
9:45 Lektorat, grupa 2721 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala s. 11, budynek nr 3600
Monika Słupkowska
9:45 Lektorat, grupa 2710 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala s. 15, budynek nr 3600
Hanna Łysiak, Małgorzata Woźniak
10:45 Lektorat, grupa 2706 każda środa, 10:45 - 12:15 Sala S.124, budynek nr 2404-3
Molly Astarita
10:45 Lektorat, grupa 2606 każda środa, 10:45 - 12:15 Sala S.120, budynek nr 2404-3
Magdalena Bożenko-Kęska
11:30 Lektorat, grupa 2712 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala s. 16, budynek nr 3600
Dorota Foltańska-Borowiecka
11:30 Lektorat, grupa 2711 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala s. 17, budynek nr 3600
Monika Słupkowska
11:30 Lektorat, grupa 2703 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala s. 15, budynek nr 3600
Molly Astarita
12:30 Lektorat, grupa 2607 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala S.124, budynek nr 2404-3
Hanna Łysiak, Małgorzata Woźniak
12:30 Lektorat, grupa 2605 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala S.125, budynek nr 2404-3
Dorota Foltańska-Borowiecka
13:15 Lektorat, grupa 2713 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala s. 17, budynek nr 3600
Monika Słupkowska
13:15 Lektorat, grupa 2704 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala s. 15, budynek nr 3600

Czwartek

Monika Słupkowska
8:00 Lektorat, grupa 2709 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala s. 15, budynek nr 3600
Monika Słupkowska
9:45 Lektorat, grupa 2710 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala s. 15, budynek nr 3600
Barbara Kuczyńska
12:30 Lektorat, grupa 2604 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala s. 12, budynek nr 3600
Agnieszka Pawlikowska
14:00 Lektorat, grupa 2732 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala s. 14, budynek nr 3600
Viktoriia Klavdich
14:00 Lektorat, grupa 2631 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala s. 18, budynek nr 3600
Kamila Szczepanowska
14:00 Lektorat, grupa 2627 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala s. 15, budynek nr 3600
Agata Piasecka
14:00 Lektorat, grupa 2625 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala 140, budynek nr 1300
Justyna Klonowska-Bielicka
15:30 Lektorat, grupa 2701 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala s. 17, budynek nr 3600
Justyna Klonowska-Bielicka
17:15 Lektorat, grupa 2702 każdy czwartek, 17:15 - 18:45 Sala s. 17, budynek nr 3600

Piątek

Renata Stachewicz, Małgorzata Woźniak
8:00 Lektorat, grupa 2725 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala s. 15, budynek nr 3600
Dorota Foltańska-Borowiecka
8:00 Lektorat, grupa 2713 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala s. 17, budynek nr 3600
Viktoriia Klavdich
8:00 Lektorat, grupa 2631 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala s. 10, budynek nr 3600
Agata Piasecka
8:00 Lektorat, grupa 2626 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 140, budynek nr 1300
Hanna Łysiak, Małgorzata Woźniak
9:00 Lektorat, grupa 2705 każdy piątek, 9:00 - 10:30 Sala s. 19, budynek nr 3600
Renata Stachewicz, Małgorzata Woźniak
9:45 Lektorat, grupa 2726 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala s. 15, budynek nr 3600
Magdalena Bożenko-Kęska
9:45 Lektorat, grupa 2712 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala s. 16, budynek nr 3600
Dorota Foltańska-Borowiecka
9:45 Lektorat, grupa 2711 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala s. 17, budynek nr 3600
Agata Piasecka
9:45 Lektorat, grupa 2601 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala AB 2.12, budynek nr COLL_HUM
Hanna Łysiak, Małgorzata Woźniak
10:45 Lektorat, grupa 2706 każdy piątek, 10:45 - 12:15 Sala s. 19, budynek nr 3600
Renata Stachewicz, Małgorzata Woźniak
11:30 Lektorat, grupa 2721 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala s. 15, budynek nr 3600
Dorota Foltańska-Borowiecka
11:30 Lektorat, grupa 2603 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala s. 17, budynek nr 3600
Agata Piasecka
11:30 Lektorat, grupa 2602 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala AB 2.12, budynek nr COLL_HUM
Hanna Łysiak, Małgorzata Woźniak
12:30 Lektorat, grupa 2707 każdy piątek, 12:30 - 14:00 Sala s. 19, budynek nr 3600
Hanna Łysiak, Małgorzata Woźniak
14:00 Lektorat, grupa 2708 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala s. 19, budynek nr 3600
ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)