Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1100-12-Z22-0-SemMgr] Rok akademicki 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Iwona Escher
9:40 Seminarium, grupa 14 każda środa, 9:40 - 11:10
Justyna Łapińska
9:40 Seminarium, grupa 13 każda środa, 9:40 - 11:10
Dawid Szostek
9:40 Seminarium, grupa 12 każda środa, 9:40 - 11:10
Rafał Drewniak
9:40 Seminarium, grupa 11 każda środa, 9:40 - 11:10
Małgorzata Jaworek
9:40 Seminarium, grupa 10 każda środa, 9:40 - 11:10
Mariusz Czupich
9:40 Seminarium, grupa 9 każda środa, 9:40 - 11:10
Monika Maksim
9:40 Seminarium, grupa 8 każda środa, 9:40 - 11:10 Sala 80B, budynek nr 1100
Sylwester Bejger
9:40 Seminarium, grupa 7 każda środa, 9:40 - 11:10
Zenon Wiśniewski
9:40 Seminarium, grupa 6 każda środa, 9:40 - 11:10
Dorota Grego-Planer
9:40 Seminarium, grupa 5 każda środa, 9:40 - 11:10
Andrzej Geise
9:40 Seminarium, grupa 4 każda środa, 9:40 - 11:10
Magdalena Kalińska
9:40 Seminarium, grupa 3 każda środa, 9:40 - 11:10
Dorota Grego-Planer
9:40 Seminarium, grupa 2 każda środa, 9:40 - 11:10
Waldemar Glabiszewski
9:40 Seminarium, grupa 1 każda środa, 9:40 - 11:10
Iwona Escher
11:20 Seminarium, grupa 14 każda środa, 11:20 - 12:50
Justyna Łapińska
11:20 Seminarium, grupa 13 każda środa, 11:20 - 12:50
Dawid Szostek
11:20 Seminarium, grupa 12 każda środa, 11:20 - 12:50
Rafał Drewniak
11:20 Seminarium, grupa 11 każda środa, 11:20 - 12:50
Małgorzata Jaworek
11:20 Seminarium, grupa 10 każda środa, 11:20 - 12:50
Mariusz Czupich
11:20 Seminarium, grupa 9 każda środa, 11:20 - 12:50
Sylwester Bejger
11:20 Seminarium, grupa 7 każda środa, 11:20 - 12:50
Zenon Wiśniewski
11:20 Seminarium, grupa 6 każda środa, 11:20 - 12:50
Dorota Grego-Planer
11:20 Seminarium, grupa 5 każda środa, 11:20 - 12:50
Andrzej Geise
11:20 Seminarium, grupa 4 każda środa, 11:20 - 12:50
Magdalena Kalińska
11:20 Seminarium, grupa 3 każda środa, 11:20 - 12:50
Dorota Grego-Planer
11:20 Seminarium, grupa 2 każda środa, 11:20 - 12:50
Waldemar Glabiszewski
11:20 Seminarium, grupa 1 każda środa, 11:20 - 12:50

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (Collegium Jana Pawła II)

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0 (2023-11-21)